Урок-екскурсія " Вивчення лінії горизонту та орієнтування на місцевості"

Екскурсії- основний вид краєзнавчої роботи при викладанні природознавства в початкових класах. Урок-екскурсія- це особливий вид навчальних занять , що проводяться поза школою, але цій роботі передує серйозна підготовка з боку вчителя та учнів.

Учні 4 класу Бортниківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, під керівництвом свого вчителя Краївської Мирослави Ярославівни  вийшли перевірити навички користування компасом, а також переконатися у правдивості орієнтування на місцевості за допомогою місцевих ознак. І яким великим здивуванням були знайдені опеньки з північної сторони дерев, густіші й довші гілки з південної сторони поодиноких дерев.

Цікаво було дітям працювати із компасом, хоча не відразу вдавалося визначити сторони горизонту. Та учні наполегливо вивчали, бо вчитель попереджала, що робота вимагає уважності та старанності.