Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

Ходорівська громада друга серед всіх ОТГ області, яка має свій Статут

   

    Статут  – це «мала Конституція» територіальної громади, яка визначає правовідносини в самій громаді та із зовнішнім середовищем. Статут територіальної громади не може суперечити Конституції України та законам України, ухваленим на її основі.

    Розробка проекту статуту Ходорівської ОТГ розпочалася ще в 2016 році, коли розпорядженням міського голови  було створено робочу групу з питань розробки статуту. До складу робочої групи ввійшли старости старостинських округів, посадові особи виконавчих органів ради, депутати міської ради, голови всіх постійних депутатських комісій.

     Робоча група напрацювала проект майбутньої «конституції» об’єднаної територіальної громади, який був оприлюднений на офіційному сайті міської ради. Після опрацювання пропозицій та зауважень, обговорення на засіданнях депутатських комісій, Статут затверджено рішенням сесії Ходорівської міської ради та подано для реєстрації до Головного територіального управління юстиції у Львівській області.

   Відповідно до Наказу Головного територіального управління юстиції у Львівській області №626/6 від 13 грудня 2017 року Статут Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади зареєстровано та видано відповідне свідоцтво.

 « повернутися до списку новин