Юна ходорівчанка Анастасія Харчос - переможець обласного конкурсу науково-дослідницьких робіт імені Мілени Рудницької "Жінка і нація"

Дата: 03.08.2017 15:21
Кількість переглядів: 1913

Анастасія Харчос, учениця Ходорівської ЗОШ I-III ступенів №3 ім.Героя України Романа Точина, на засіданні 18 урочистої академії, яка відбулася в  липні 2017 року, нагороджена дипломом за 1 місце в обласному конкурсі науково-дослідницьких робіт імені Мілени Рудницької "Жінка і нація" в номінації "Жінка в новітній історії України".

Анастасія  досліджувала біографію ходорівчанки Марії Шудрави, яка за свою підпільну працю була нагороджена орденом Лицаря Бронзового Хреста заслуги УПА. Їй хотілось, щоб люди, читаючи про таких видатних людей, розуміли, що вони не шкодували свого життя, щоб наша Батьківщина стала незалежною, багатою та квітучою державою!

Ходорівська міська рада вітає Анастасію Харчос з перемогою, дякуємо науковому керівнику Лобойко Зоряні Іванівні за наполегливу працю та жюрі за високу оцінку роботи!