«Перший крок» наших вихованців в кіокушинкай карате

Традиційні для Львова змагання організувала Львівська Обласна Федерація Кіокушинкай карате. Кинути виклик собі та суперникам та заявити свої права на перемогу приїхали команди з інших областей. Тож понад 500 учасників показували на татамі свої бойові навички.

Приємно відзначити що наша команда здобула 18 призових місць серед яких 5- перших, (Лалак Роман, Беднарський Іван, Цюняк Олексій, Мельник Соломія, Нагірний Марко).  4- других, (Лаб’як Андрій, Химович Владислав, Думич Віталій, Москаль Сергій), 9- третіх, Гладкий Володимир, Шарабура Ярослав, Триндяк Марія, Чорний Денис, Місько Руслан, Пастух Діана,Підгайний Станіслав, Лук’янчук Андрій, Хомицький Юрій).

Величезної подяки в досягнутих успіхах заслуговує підтримка батьків юних вихованців та титанічна робота тренера  Магарського Степана Володимировича.