звернення волонтерів ходорівщини

Дата: 09.01.2018 15:14

Шановні жителі Ходорівщини!

У новорічно-різдвяні дні, коли кожне українське серце щиро прагне миру, перемоги над ворогом, ми повинні пам’ятати про українських бійців, які оберігають наш спокій, захищають нашу незалежність та свободу.

Задля того, щоб підтримати бойовий дух наших воїнів, які перебувають у зоні АТО, під час Різдвяних свят у Ходорівській ОТГ учасники різдвяно- вертепних дійств будуть проводити збір коштів, які будуть скеровані воїнам АТО, пораненим та сім’ям полеглих.

Акція проводиться вдруге. Минулого року, під час Різдвяних свят, було зібрано 52 тисячі 384 грн., 115 Євро, 20 доларів. Ці кошти були витрачені для потреб воїнів АТО, лікування поранених, допомоги сім’ям загиблих. Найактивнішими були  жителі Бортниківського (17 тисяч 670 грн., 5 Євро), Молодинченського  (4 тис. 933грн.) старостинських округів, сіл Дуліби (6 тис. 867 грн.), Грусятич ( 6тис. 670грн.), Вовчатич (3тис.грн.), Садок (2тис. 410грн.), учасниці та художні керівники народного дівочого вокального ансамблю «Ромашка» Ходорівського  Палацу культури (5 тис. 86грн).

У наповнені особливим світлом і радістю ми не повинні забувати тих, хто стоїть на варті нашого спокою та миру на передовій. Підтримавши наших бійців, ми разом здобудемо перемогу.

Нехай Рожденний Спаситель благословить миром нашу землю, український народ, захистить наших воїнів.

Слава Україні і її Героям!

Христос Рождається!