Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

Написання проектів та основи проектного менеджменту

 08 серпня 2017 року для представників об’єднаних територіальних громад Львівщини проведено  тренінг на тему: «Написання проектів та основи проектного менеджменту» за участі тренера – консультанта з написання проектів до європейських структурних фондів, місцевого економічного розвитку та стратегічного планування Олександра Волошинського.

  На тренінгу було розглянуто наступні питання: Програми міжнародної технічної допомоги, державні програми, регіональні програми. Поняття «Програма», «Проект», «Заявка», «Тверді» та «М’які» проекти, актуальні конкурси, стратегія та План регіонального розвитку, потреби регіону і громади, формулювання проблеми проекту, джерела фінансування.

  Основною метою такого тренінгу було покращення знань представників ОТГ у сфері написання проектів з метою отримання додаткових ресурсів для розвитку своїх громад, а також навчання основ проектного менеджменту. І як зазначила менеджер західного регіонального хабу Програми «U-LEAD з Європою» Анна Гайдучок: «Такі заходи – це також чудова можливість в колі однодумців обговорити проблемні питання, пов’язані із написанням проектів та поділитися досвідом».

 

 « повернутися до списку новин