Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

Ходорівщина сумує…

   

   31 грудня Ходорівщина збідніла на порядну і добру людину – на 63-у році життя відійшов у вічність староста Чорноострівського старостинського округу Дребот Михайло Степанович.

   Значну частину свого життя Михайло Степанович працював на керівних посадах. Всі ці роки його трудова біографія складалася з буденних тривог і турбот про покращення добробуту і благополуччя людей, щоб сільське господарство чорноострівської землі віддячувало високими врожаями, щоб у людей завжди в достатку був хліб і до хліба на столі.

   Останні роки були присвячені службі в органах місцевого самоврядування, спочатку, як сільський голова Чорноострівської сільської ради, а згодом, як староста Чорноострівського старостинського округу в складі Ходорівської об’єднаної територіальної громади.  Михайло Степанович мав високий авторитет серед колег, жителів рідного краю.

    Міський голова Олег Коцовський, старости старостинських округів, депутатський корпус міської ради та її виконавчий апарат  висловлюють щирі співчуття рідним і близьким з приводу важкої втрати.

    У цей скорботний час ми всі глибоко сумуємо разом з Вами – усіма, хто знав, поважав та буде берегти кращі спогади і світлу пам'ять про Михайла Степановича Дребота .« повернутися до списку новин