«Місії задля місій», – семінаристи провели Хресну Дорогу в с. Вербиця

Дата: 19.03.2017 15:03

В храмі святого Архистратига Михаїла у с. Вербиця на Жидачівщині, відбулася Хресна Дорога за участі братів-семінаристів Львівської духовної семінарії Святого Духа. Своїм мелодійним співом та чуттєвими розважаннями у поєднанні з музичним супроводом, брати-семінаристи дали можливість присутнім заглибитись у страждання нашого Спасителя, виявити йому свою любов і перепросити за гріхи.

На завершення о. Роман Тимчишин адміністратор даного храму від імені всіх присутніх подякував братам за проведену Хресну Дорогу і побажав їм міцного здоров’я, а також бути добрими і ревними працівниками у Божому винограднику. У свою чергу семінаристи подякували за запрошення і за молитовну і фінансову підтримку наших парофій, що на сході .
Під кінець всі присутні схиливши свої коліна біля Вербицької чудотворної ікони Пресвятої Богородиці помолитись “Під твою милість”.Фото без опису