Сумна звістка із східних рубежів України - Юний Герой, уродженець села Бортники, Володимир Князев загинув на Луганщині

Дата: 15.03.2017 15:01

Фото без описуФото без опису

Сумна звістка із східних рубежів України надійшла вчора, 14 березня…. Захищаючи Україну на Луганщині загинув 18-річний Герой, уродженець с. Бортники  Князев Володимир Миколайович. В липні 2016 року, коли йому виповнилося 18 років він прийняв для себе сміливе рішення - піти добровольцем захищати Україну.

Нещодавно Володимир був із короткотерміновою відпусткою вдома, відвідав свою велику, працьовиту та дружню сім’ю: батьків, трьох братів та сестру.

Він змужнів, став справжнім воїном.  Але сьогодні нестерпний сум огортає наші душі від великої втрати…

Вічна  слава й пам’ять!