7 грудня День місцевого самоврядування в Україні

День місцевого самоврядування — це свято тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів і усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми Ходорівської об'єднаної територіальної громади , дбають про її розквіт і зростання .

Місцеве самоврядування Ходорівської ОТГ — це потужний корпус, що об’єднує в своїх рядах 34 депутатів місцевої ради, 11 старост та діловодів, апарат міської ради з структурними відділами.
    Це справді народна влада — влада для громади та в інтересах громади.

Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях.

Від усього серця бажаю всім міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку Ходорівської об'єднаної громади.

З повагою,

міський голова                                                            Олег Коцовський