Дошкільнята в день дошкілля

Дата: 29.09.2017 09:53

24 вересня в Україні відзначали День дошкілля.

Ідея цього свята - допомогти суспільству звернути більше уваги на дитячий садок  і на дошкільне дитинство в цілому. День дошкільника – це ще одна нагода сказати добрі, гарні слова на адресу тих, хто віддає свою любов і серце малюкам, розвиває в них найкращі риси, виховує й навчає життєвої мудрості.

З цієї нагоди у Ходорівському ДНЗ “Вишеньки” проведено педагогічне читання «Видатні українські педагоги про професію вихователя»,тематичне заняття в першій старшій групі « Наша вихователька», вихователі Рибіна Р.Г., Стецька О.О., музичний керівник Кисіль Надія Любомирівна, вихованці другої старшої групи провели розвагу для дітей та працівників садочку «Всім дітям щастя та миру».

Приємні хвилини естетичної насолоди присутні отримали від танцювальних композицій та слів вітань на адресу педагогів від малечі.

Свято відбулося в невимушеній  атмосфері душевної близькості, позитивного настрою та святковості для усіх присутніх.