Обласний огляд-конкурс вокальних ансамблів у Львові

Дата: 31.10.2017 12:57

Народний аматорський дівочий вокальний ансамбль «Ромашка» (середня група) взяв участь в обласному огляді-конкурсі вокальних ансамблів, який відбувся 29 жовтня 2017 року  у приміщенні Львівського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи.

Дівчата вдало виконали програму, умовами якої було виконання трьох творів (патріотична, авторська та народна пісня),  прослухали виступи інших конкурсантів, почули цікаві обробки та оригінальні інтерпретації народних пісень та гарно і весело відпочили на ковзанці в славному місті Лева.