Ходорівська міська об"єднана територіальна громада

Поїздка за досвідом

Дата: 31.05.2017 12:52

24 травня,з метою ознайомлення та обміну досвідом роботи, Ходорівська ОТГ  прийняла делегацію  з участю сільських голів майбутньої  Ратнівської об’єднаної територіальної громади  Волинської області.

Варто зазначити,що  представники майбутньої ОТГ неспроста обрали саме нашу громаду,оскільки наші громади дуже схожі.

До складу Ратнівської об'єднаної територіальної громади мають увійти сім сільських рад, а це 23 села, де загальна  кількість населення буде становити 23 000 людей, а площа 44 тис. га.

Голова громади Олег Коцовський ознайомив делегацію із найбільш визначними місцями, розповів про історію міста Ходорів, поділився планами на майбутнє. Голова Ходорівської  громади  заявив, що об’єднана громада працює на благо її мешканців,основним пріоритетом на 2017 рік в об’єднаній громаді визначено збереження та розвиток медицини. Тому Олег Теодорович побажав головам успіхів у процесі об’єднання, зауваживши, що майбутнє за великими, економічно спроможними громадами.

Зустріч завершилася домовленістю про співпрацю між двома громадами. Голова селища Ратне  Володимир Кулик запросив делегацію Ходорівської громади взяти участь у святкуванні дня селища, яке відбудеться 16 липня 2017 року.