Обмін досвідом

Дата: 07.03.2017 12:40

3 березня у Ходорів завітали представники Смілянської сільської ради Дрогобицького району з метою перейняти досвід Ходорівської об’єднаної громади у сфері децентралізації місцевого самоврядування, розвіяти сумніви та побоювання щодо змін. На зустрічі були присутні міський голова О.Коцовський, секретар ради М.Гавінська, заступник міського голови Я.Костур, сільські старости, керівники комунальних підприємств Г.Кравчук (КП «Ходорівське УКГ»), В.Пришляк (ДП «Водоканал»).

Міський голова розповів, що Ходорівська об’єднана громада була створена 27 березня минулого року. До її складу увійшли 11 сільських і Ходорівська міська ради (42 населені пункти, 27 тисяч населення). До 1 січня 2017 року громада працювала за 12 окремими бюджетами. О.Коцовський охарактеризував структуру міської ради, розповів про формування бюджету, основні напрямки діяльності, труднощі, з якими зіткнулися у процесі роботи.

Сільські голови Р.Зошій, Ю.Добош розвіяли побоювання гостей щодо проведення реформ, побажали їм обрати такого голову об’єднаної громади, який би прислухався до думки людей, дбав про розвиток всіх територій.

Гості ознайомилися із визначними місцями Ходорова. вклонились пам’яті Героїв Небесної Сотні Львівщини.