І знову перемога!

Дата: 06.11.2017 12:38

14 призових місць на відкритому   Кубку  Львова  з  кіокушинкай  карате наші.

22 жовтня 2017 році  у Палаці спорту «Україна»  відбувся відкритий кубок Львова з кіокушинкай карате. Крім Львівської області у змаганнях прийняли участь спортсмени з Волинської,  Івано – Франківської та Тернопільскої  областей. Загальна кількість учасників 320. Ходорівську ДЮСШ представили  22 каратиста. Наші спортсмени здобули 14 призових місць. З них 4- перших (Гулей Андрій, Гамаровський Андрій, Мельник Соломія, Леськів Олександр) , 6- других (Озарко Каріна, Лалак Роман, Романович Олег, Зелена Анастасія, Терлак Владислав, Гуменюк Артур), 4- третіх (Турчин Микола, Москаль Сергій , Юрчак Юрій, Нагірний Марко).

Щиро вітаємо всіх переможців та висловлюємо подяку за роботу тренерам та  за підтримку батькам.