Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

Турнір пам’яті Героя України Романа Точина

26 лютого у приміщенні Ходорівської ЗОШ І-ІІІст. №3 імені Героя України Романа Точина втретє відбувся шаховий турнір пам’яті випускника школи Лицаря Небесної Сотні Романа Точина.

Присутні вшанували світлу пам’ять Романа Точина та його побратимів хвилиною мовчання. Зі словами вдячності до присутніх звернулась дружина Героя України Л.Точин. Юні шахісти запалили лампадки пам»яті. Всі присутні помолилися за Героїв Небесної Сотні.

У турнірі взяли участь 60 спортсменів: 24 дітей і 36 дорослих. Діти (головний суддя М.Кухтин, м.Жидачів) змагалися у чотирьох вікових групах. Переможцями стали: Д.Олексин, В.Челядин (обидва з Рогатина), П.Швед (Гніздичів), О.Гриців (Жидачів), призерами – Б.Терлак, В.Закорчемний, Д.Герман, Д.Чорненький (всі з Ходорова), Р.Тиндюк (Гніздичів), А.Пеняк (Жидачів), М.Мендюх, А.Олексин (обидва з Рогатина). Переможці і призери нагороджені кубками, грамотами, грошовими преміями, учасники – грошовими преміями.

36 дорослих шахістів зі Стрия, Дашави, Нового Роздолу, Рогатина, нашого району (головний суддя – І.Березовський, с.Чертіж) змагалися за швейцарською системою: 8 турів, кожна зустріч – 2 партії (15+5хвилин). У підсумку передували кандидати у майстри спорту України Я.Дунаєр (Стрий) і Є.Грушак (Рогатин), у яких по 12 очок з 16 можливих. За додатковим коефіцієнтом Я.Дунаєр – переможець, Є.Грушак – на другому призовому місці, на третьому – Т.Григорян (Нові Стрілища). Він за додатковим коефіцієнтом випередив О.Долінського (Жидачів) – в обох по 11 очок. Кращий з ходорівських шахістів Ю.Лешко - п’ятий (10 очок). 10 очок також в активі І.Березовського (Чертіж) й А.Кобрія (Гніздичів). Михайло Федоришин із Кнісела фінішував десятим (9,5 очок). На одинадцятому місці ходорівчанин Д.Ратич (9,5 очок), його земляк О.Гулей - чотирнадцятий (9 очок). Призери нагороджені кубками, грамотами і грошовими преміями, учасники – грошовими преміями.« повернутися до списку новин