Визначення території обслуговування населених пунктів та закріплення їх за відповідальними спеціалістами-землевпорядниками відділу земельних ресурсів виконавчого комітету Ходорівської міської ради

Дата: 01.03.2017 12:28

П І П

територія обслуговування населених пунктів

Лаврусь Мар'яна Степанівна

с. Вибранівка, с.Березина, с.Борусів, с.Бринці Загірні, с.Бринці Церковні,  с.Чижичі, с.Дев'ятники, с.Калинівка, с.Ятвяги, с.Юшківці, с.Чорний Острів, с.Бориничі, с.Голдовичі, с.Дроховичі, с. Лучани.

Гамкало Віра Василівна

с. Отиневичі, с. Городищенське, с.Дуліби, с.Грусятичі, с.Ліщин, с.Загірочко, с.Добрівляни,

Шмаюн Оксана Ярославівна

с. Жирова, с.Бородчиці, с.Городище, с.Заліски, с.Піддністряни, с.Кам'яне, с.Рудківці, с.Бортники, с.Букавина, с.Молотів, с.Демидів.

Гагіна Юлія Миколаївна

с. Вербиця, с.Вовчатичі, с.Садки, с.Сугрів, с.Молодинче, с.Новосільці, с.Підліски, с.Черемхів.

Лаб'як Олена Іванівна

м. Ходорів