ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проекту регуляторного акта з метою одержання пропозицій і зауважень від фізичних та юридичних осіб

Дата: 23.02.2018 12:19

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики в сфері господарської діяльності» повідомляємо про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення Ходорівської  міської ради «Про затвердження Положення про виявлення, облік, зберігання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття цього майна до комунальної власності Ходорівської міської ради (Ходорівської міської об’єднаної територіальної громади) і подальшого розпорядження ним»

Проект регуляторного акта розроблено відповідно до ст.ст. 335, 1277 Цивільного кодексу України, ст.ст. 229-338 Цивільного процесуального кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 01.07.2004 року №1952-IV, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року №1160-IV, постанови Кабінету Міністрів України від 25.12.2015 року №1127 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», враховуючи роз’яснення Міністерства юстиції України від 13.10.2011 року «Деякі аспекти набуття права власності на об’єкти безхазяйного нерухомого майна», беручи до уваги висновок постійної депутатської комісії керуючись ст.25, ч.1, ч.2, ч.3 ст.59, ч.1 ст.60, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України процедури виявлення, обліку, зберігання безхазяйного майна, визнання спадщини відумерлою та прийняття цього майна до комунальної власності Ходорівської міської ради (Ходорівської об’єднаної територіальної громади) і подальшого розпорядження ним.

Спосіб оприлюднення: проект рішення та відповідний аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційному сайті Ходорівської міської ради в мережі Інтернет за адресою: hodorivska-gromada.gov.ua в розділі «Регуляторна політика».

Зауваження та пропозиції до зазначеного проекту рішення приймаються в письмовому вигляді протягом одного місяця з дня опублікування регуляторного акта за адресою: 81750 м.Ходорів вул.Грушевського,38, електронна адреса: chodoriw@ukr.net  тел.   53-731.

АНАЛІЗ ВПЛИВУ РЕГУЛЯТОРНОГО АКТУ