Семінар "Інструменти взаємодії та комунікації влади і громадськості"

26 квітня 2017 року представники Ходорівської міської ради прийняли участь у першому засіданні семінару на тему "Інструменти взаємодії та комунікації влади і громадськості", який організований Департаментом міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА спільно з ГО Центр громадянських ініціатив. Мета проведення семінару сприяня побудові ефективної взаємодії між місцевими органами влади та інститутами громадянського суспільства на території Львівщини шляхом спільної підготовки та реалізації соціально-культурних та економічних проектів.
   В межах навчання основним завданням є допомога у написанні проектів, які в подальшому передбачено подати на грантовий конкурс.
   Завдяки їх реалізації планується впровадити у Ходорівській ОТГ будівництво спортивного корпусу, завершити реконструкцію каналізації по вул. Шевченка, Рильського, І.Франка, Б.Хмельницького, відновлення старовинного парку у м. Ходорів та Придбання лікувально-діагностичного обладнання для КУ "Ходорівська міська лікарня" Ходорівської міської ради Львівської області .

Фото Ігора Хруща.