Грусятицький «Барвінок» та Ходорівська «Ромашка» на обласному фестивалі в Трускавці

Фестиваль "Нова радість стала"  зимового фольклору пройшов у Трускавці на старий Новий Рік, 14 січня. Гала-концерт став завершальною частиною фестивалю – перед тим було урочисте відкриття біля церкви св. Миколая та колядування по місті і в оздоровницях курорту. Від фестивалів минулих років гала-концерт відрізнявся тим, що не було театралізованих сценок-вертепів, а лише давні колядки.

Ходорівську громаду на фестивалі представляли два колективи: народний аматорський фольклорний колектив «Барвінок» (с.Грусятичі) та народний аматорський дівочий вокальний ансамбль «Ромашка» (м.Ходорів), які своїми колядками, щедрівками та різдвяними віншуваннями вітали всіх присутніх в Палаці культури імені Т. Шевченка.