Семінар «Дбай про майбутнє - використовуй енергію ефективно»

Дата: 18.07.2017 11:59

В липні в приміщені Палацу культури Ходорова відбувся семінар «Дбай про майбутнє - використовуй енергію ефек­тивно». Тема дуже актуальна, як  для мешканців нашої громади, так і для керівників бюджетних установ. Учасники семінару мали можливість  поспілкуватися із фахівцями по питаннях, як  досягти енергоефективності у власному будинку; про варіанти відшкодування відсотків за кредитами за рахунок Програми енерго­збереження для населення Львівщини.

В семінарі взяли участь  технічний експерт Фонду «Східна Європа» О.Масняк, начальник управління енергозбереження Депар­таменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської ОДА А.Якубовський, представники «Ощадбанку», кре­дитної спілки «Вигода», ОСББ м.Ходорова,  старости старостинських округів Ходорівської ОТГ та працівники міської ради.

Завантаження файлів