"Новий міст,замість ремонту старого"

У селі Заліски замість ремонту старого мосту,  планують будувати новий.

Про це повідомив заступник начальника Служби автомобільних доріг у Львівській області Юрій Яблонський, перед візитом Володимира Гройсмана на Львівщину.

"Цей міст був побудований ще у 1967 році. Ми кожен рік проводили обстеження. Станом на сьогодні розроблена проектно-кошторисна документація, відповідно до якої побудують новий міст довжиною 180 м. Укравтодором передбачаються кошти аби цього року почати роботи", – розповів Яблонський.

Через міст у Залісках можна було найшвидше добратися до Жидачева.  Тепер через його руйнування сполучення між Ходоровом і Жидачевом стало незручним: людям доводиться йти або на електричку "Стрий-Ходорів", або їхати через Новий Розділ. Міст у с. Заліски  розташований на відтинку дороги Ходорів-Жидачів, яка є частиною європейського автошляху Е50.