Маленькі патріоти великої держави

Дата: 13.04.2017 11:38

Україна для нас – найрідніша, найдорожча, найкраща у світі, бо це наша рідна земля, де ми народилися й живемо, де жили й працювали наші предки. Рідна земля – це чарівний світ дитинства, невичерпне чудодійне джерело, що все життя живить душу людини.
   Україна – країна смутку і краси, країна, де найбільше люблять волю, країна любові до народу.
   Україна – це тихі води і рясні зорі, зелені сади, білі хати, лани золотої пшениці, медові та молочні ріки.

«Ми - патріоти - дочки і сини
      Для твого блага все в житті здолаєм!
      Бо ти  найкращий, краю мій ясний,
      Вітчизну й матір ми не вибираєм!»

Саме такими   поетичними рядками розпочалася інтелектуально-розважальна гра « Маленькі патріоти великої держави » за участю учнів 4го та 5го класів Піддністрянського НВК №10,  яку підготувала і провела учитель початкових класів, педагог-організатор Дектеренко Марія Іванівна.

Задумавшись над запитаннями учителя:

«Чи легко бути патріотом? Чи вважаєте ви себе патріотами своєї держави?» - діти поринули у цікаву гру.

Учні показали, що вони знають свій рідний край, знайомі з історичними  розвідками  населених  пунктів, в котрих проживають, цікавляться досягненнями українців у світі. Діти зрозуміли, що треба знати і вивчати давні сторінки нашої історії. Адже, «Хто забуває минуле – той не вартий майбутнього».

Учні довели, що вони - справжні українці, патріоти Великої Країни, гідні нащадки славних прадідів та надія на щасливе майбутнє України.