Дата: 25.05.2017 11:31

Цьогоріч День вишиванки припав на 18 травня.Одягнути у цей день вишиванку, означає показати, що ми нескорені, сильні духом, знаємо свою історію та шануємо традиції. Гуртківці та педагогічний колектив Ходорівського центру дитячої та юнацької творчості теж долучилися до святкувань. Дрес-кодом у цей день була вишиванка, тому Центр творчості замайорів різнобарвними візерунками української вишивки.
-- О 16 год. відбувся виховний захід "Вишиванка-символ Батьківщини", у якому взяли участь гуртківці студії живопису "Мальва". Діти у барвистих вишиванках читали вірші, співали пісні,прославляли національний одяг. Керівник студії - М.Походжай ознайомила  гуртківців з історією вишивки, характерними кольорами та орнаментами нашої місцевості і запропонувала намалювати вишиванку своєї мрії.Директор  Центру творчості - С.Ленишин розповіла легенду про дівчину-Україну, яку Бог наділив неоціненним даром, який прославив її на цілий світ-мистецтвом вишивки. Після завершення дійства виставковий стенд вкрився різнобарвними вишиванками. Проведення такого заходу продемонструвало, що гуртківці  разом зі своїми наставниками відчувають себе справжніми українцями.