Привітання з Днем народження Народного депутата України Кота Андрія Богдановича!

Дата: 02.11.2017 11:28

Шановний Андрію Богдановичу!

Вітаючи Вас з цим чудовим днем, бажаємо щоб тепло, добробут і затишок родинної оселі надійно захищли Вас від негараздів на довгі  та щасливі роки життя, наповнені земними радощами і корисними справами, а підґрунтям цьому  було міцне здоров’я та  щирі надійні  люди на Вашій життєвій дорозі.

Впевнені,  що людська шана буде подякою Вам за плідну працю, чуйність, людяність та вміння творити добро!

Нехай доля і надалі збагачує Вас мудрістю, енергією, натхненням та дарує  силу та наснагу до подальшої плідної праці.