День цивільного захисту та комплексного об'єктового тренування

12 травня 2017 р.  в рамках Тижня безпеки,у ЗОШ І-ІІ ст. №14 с.Вовчатичі, відповідно до графіку проведення Днів ЦЗ, затвердженого відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Ходорівської міської ради, пройшло ряд заходів по виробленню та закріпленню навиків дій учасників навчально-виховного процесу під час виникнення надзвичайних ситуацій.

У цей день класні керівники провели інформаційні години, бесіди, тренінги,  ігри, вікторини,  спортивні змагання на тему «Запобігти, врятувати, допомогти».

Відпрацьовано алгоритм дій  по ввідній «Пожежа у комп′ютерному класі». Після сигналу «Тривога»  була проведена евакуація учнів та особового складу  зі школи. Пожежа ліквідована. Школярі повернулись до навчальних приміщень.