УВАГА! ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ!

Результат пошуку зображень за запитом "громадські слухання"

Ходорівська міська рада

запрошує на проведення громадських слухань

проекту детального плану території

для визначення планувальних обмежень

та параметрів забудови земельної ділянки

з розміщенням та обслуговуванням

індивідуального житлового будинку з господарськими спорудами

по вул. Шевченка в с. Садки

Жидачівського району, Львівської області

Мета  ДПТ: Уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території населеного пункту;

Склад та зміст ДПТ:

1. Пояснювальна записка;
  2. Графічні матеріали;
  3. Додатки;

Основні техніко-економічні показники: орієнтовна площа території, на яку розробляється детальний план території  - 0,25га.

Замовник ДПТ: Виконавчий комітет Ходорівської міської ради.

Розробник ДПТ: ОП ЛОПВАПБ Жидачівський відділ

Підстава розроблення ДПТ: Рішення Ходорівської міської ради №815 від 10.03.2017 року.

Ознайомлення з ДПТ відбуватиметься в приміщенні міської ради з моменту опублікування протягом тридцяти календарних днів (в робочі дні).

Відповідальна особа – Добуш Ю.С., тел. 067-35-32-588.

Пропозиції до проекту ДПТ подаються в письмовій формі в період з моменту опублікування протягом тридцяти календарних дні. За детальною інформацією звертатись за номером телефону: 067-35-32-588.

Громадські слухання відбудуться в приміщенні Ходорівської  міської ради (м.Ходорів, вул.Грушевського,38) 27 листопада 2017 року о 1100.