Про досвід завдяки Програмі «U-LEAD з Європою»

11-12 вересня 2017 року представники об’єднаних територіальних громад Львівської області взяли участь у навчальному візиті у Волинську область з метою вивчення досвіду організації роботи ЦНАПів та надання адміністративних послуг.

Керівник проекту ЄС з модернізації ЦНАПів Роман Матвійчук ознайомив з
етапами створення ЦНАПів,  проведення реконструкції існуючих та організації мобільних центрів надання адміністративних послуг.

Учасники мали можливість ознайомитися із успішними практиками Голобської, Зимнівської та Устилузької ОТГ в організації роботи ЦНАПу та наданні адміністративних послуг, відвідати реконструйовану опорну школу, стадіон та культурний центр.

При підведенні підсумків візиту учасники обмінялися думками та враженнями. «Поїздка була дуже корисною, налагодив контакти з колегами по роботі та отримав багато нової інформації про організацію роботи», зазначив Назар Гавінський,  адміністратор ЦНАПу Ходорівської ОТГ.

Поїздка була організована спільно Центрами розвитку місцевого самоврядування у Львівській та Волинській областях за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».