Реалізація проекту місцевих ініціатив в с. Жирова

Дата: 28.11.2017 11:14

Відповідно до Програми підтримки та розвитку місцевих ініціатив Жидачівського району на 2016 – 2020 роки реалізовано проект: «Покращення гідрологічного та санітарно-екологічного стану земель в с. Жирова по вул. Стрийській (ур. Дубрівка)».Фінансування мікропроекту здійснено за рахунок дольової участі із залученням коштів районного бюджету, коштів Ходорівської ОТГ, спонсорських коштів ТзОВ «Львівська свинка» та нефінансового внеску громади с. Жирова. В рамках реалізації мікропроекту проведено вирубку чагарнику, дерев в руслі меліоративного каналу, ліквідовано стихійні засмічення, проведено розчистку та поглиблення русла каналу.Роботи виконано спеціалістами Жидачівського управління водного господарства та мешканцями громади с. Жирова під керівництвом старости села Ореста Пивовара та завдяки співпраці депутата районної ради Василя Горбая.

Реалізація проекту забезпечить відведення надлишкових вод з території житлової забудови та сільськогосподарських угідь, покращить умови проживання місцевого населення та підвищить ефективність використання прилеглих земель.