Ходорівська міська об"єднана територіальна громада

Зустріч працівників бібліотеки м.Ходорів з християнським табором "Веселі канікули"

Дата: 01.08.2017 10:47

Невипадкова зустріч трапилася 28 липня працівників бібліотек міста Ходорів (Гарасимів Н.І., Гавор Л.М., Кінаш Н.С.) з християнським табором "Веселі канікули". Бібліопригода "Літо, літечко прийшло" поєднала у собі декілька конкурсних програм та активних ігор. Зокрема, діти взяли участь у віртуальній грі "Ми зібралися в похід" та активно давали відповіді на питання у ерудит-грі для "Найрозумніших". Також команди "Вітер надій" та "Патріоти" змагались у конкурсі на виконання улюбленої пісні. Захід завершився підбиттям підсумків за сім конкурсів, команди отримали одинакову кількість балів, перемогла дружба.
Працівники бібліотеки щиро запросили дітей частіше відвідувати бібліотеки та попрощалися до наступних зустрічей.