Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

Осінні усмішки малечі

      Осінь – прекрасна,  неповторна пора року: вражає різноманіттям барв, обдаровує щедрими плодами та урожаями. Восени по-особливому світить сонечко, пестить останніми теплими промінцями. Саме осінь є плавним  переходом від теплого і сонячного літа, до сніжної і казкової зими.

     В українських  школах і садочках стало доброю традицією відзначати свято Осені ярмарками, концертами, виступами. Низка свят, присвячених прощанню з осінню, відбулась по школах і дитячих садочках м. Ходорова і сіл Ходорівської ОТГ. Особливо яскраво пройшли святкові виступи у дитячих садочках. Чарівні лисички і білочки, жовтенькі листочки, милі грибочки, достиглі, барвисті овочі і фрукти – яких лише героїв не було на святі! Дітки старанно розповідали віршики, танцювали та співали пісні, даруючи незабутні враження і хороший настрій усім присутнім. Варто зазначити, що за  високий рівень  підготовки свят маємо дякувати вихователям, учителям і усім педагогам.

    Опадають останні пожовклі листочки, моросить  дощ, повіває холодний вітер – вже і осінь прощається  з нами, передає естафету зимі. 

   На фото ДНЗ «Вишеньки» та «Ромашка» м. Ходорів, ДНЗ «Ставочок» с. Грусятичі.« повернутися до списку новин