ОГОЛОШЕННЯ про проведення громадських слухань для визначення планувальних обмежень та параметрів забудови земельної ділянки для обслуговування бази відпочинку в м.Ходорові

Ходорівська міська рада

запрошує на проведення громадських слухань

проекту детального плану території

для визначення планувальних обмежень

та параметрів забудови земельної ділянки

для обслуговування бази відпочинку

по вул. Шевченка в м. Ходорові

Жидачівського району, Львівської області

Мета  ДПТ: Уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації частини території населеного пункту;

Склад та зміст ДПТ:

1. Пояснювальна записка;
  2. Графічні матеріали;
  3. Додатки;

Основні техніко-економічні показники: орієнтовна площа території, на яку розробляється детальний план території  - 1,5га.

Замовник ДПТ: Виконавчий комітет Ходорівської міської ради.

Розробник ДПТ: ФОП Лаврін Володимир Степанович

Підстава розроблення ДПТ: Рішення Ходорівської міської ради №921 від 27.04.2017 року.

Ознайомлення з ДПТ відбуватиметься в приміщенні міської ради м. Ходорів з моменту опублікування протягом одного місяця (в робочі дні).

Відповідальна особа – Войтович О.М., тел. 067-344-52-05.

Пропозиції до проекту ДПТ подаються в письмовій формі в період з моменту опублікування протягом одного місяця. За детальною інформацією звертатись за номером телефону: 067-344-52-05.