Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

УЧАСТЬ В ОСВІТНЬОМУ ПРОЕКТІ «КАМПАНІЯ ДЛЯ МАЙБУТНЬОГО»

   

Важливим завданням початкової школи є підготовка учнів до життя в суспільстві. Використовуючи дитяче прагнення  до пізнання та уяву, вчитель початкових класів ЗОШ І-ІІ ст. №14 села Вовчатичі Кобзар Любов Михайлівна разом із учнями 2 і 3 класів реалізувала освітній проект «Кампанія для майбутнього», щоб діти зрозуміли і поширили ідею про те, що наша якість життя і якість життя наших сімей зараз та в майбутньому залежить від нашої теперішньої поведінки. 


    Школярі розмовляли із старостою села, і, не зважаючи  на свій юний вік, цікавилися зовсім не дитячими питаннями про добробут своєї родини і Ходорівської ОТГ; завітали і в місцевий ФАП, де із фельдшером села обговорили вплив шкідливих добавок на їхнє здоров'я і здоров'я майбутніх поколінь; у місцевій крамниці учні школи перевірили продукти, якими вони люблять поласувати, уважно дослідили їх склад. 


   Під час реалізації проекту учні розмірковували над тим, що зробити, щоб усі мешканці села усвідомили, що про майбутнє наше та наступних поколінь ми повинні подбати вже сьогодні. В рамках інформаційної кампанії, діти виготовили листівки, плакати, шкільну газету, організували конкурс малюнків.

 « повернутися до списку новин