Здобутки юних художників із студії живопису "Мальва" у Всеукраїнському конкурсі

Дата: 11.01.2018 10:27

Починаючи з 2011 року Екобюро УГКЦ щорічно проводить Всеукраїнський конкурс "Відповідальність за створіння" задля популяризації екологічно-екуменічного свята – Дня Бога Творця, який всесвітня християнська спільнота відзначає у вересні, як день молитви та відповідальності за природне довкілля.

Мета конкурсу – плекання та поширення свідомості щодо християнської відповідальності за створений Богом світ – природу.

Юні художники із студії живопису "Мальва" Ходорівського Центру дитячої та юнацької творчості уже не вперше брали участь у конкурсі. 21 грудня 2017 року в Івано-Франківську були підведені підсумки і відбулася церемонія нагородження переможців. Перше місце в номінації "Малюнок" посів наш гуртківець Богдан Луців з малюнком "І заплакав Бог". На третьому місці - робота Лілії Краївської. А Павліна Краївська отримала спеціальну нагороду від Європейського екобюро. Щиро вітаємо переможців і бажаємо нових успіхів в 2018 році.