Англомовний табір у ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Ходорова

Англомовний табір у ЗОШ І-ІІІ ст. №1 м. Ходорова.

Тиждень другий- захоплююча подорож школярів у Країну спорту та здоров'я разом із волонтером із Великобританії Емою Вестбрук та учителями англійської мови Бардигулою С.Я., Поліщук М. Б.,Червоною М. І. : цікаві ігри, конкурси, проекти,рухливі пісні , інсценізації, екскурсії, пікнік, День спорту у британському стилі і неймовірне спілкування із носієм мови.Та особливо трепетним був останній день- прощання із гостею, де у символічному флешмобі  "Thanks, Emma!" та поласувавши прощальним тортом, який теж містив ці слова вдячності, школярі подякували волонтеру за плідну роботу і прекрасну нагоду удосконалити свої знання з англійської мови .У п'ятницю, близько опівночі, вокзал м. Ходорова був незвично людним, адже школярі і вчителі ЗОШ І-ІІІ ст.№1 проводжали свою британську гостю додому.

Отож, ці літні канікули для учнів та вчителів ЗОШ І-ІІІст. №1 стали особливими та незабутніми.