Маленький дрон, а стільки рухів навколо нього !!!

Дата: 03.04.2017 10:18

Той квадрокоптер, про який так довго говорилося,вже в зоні АТО,він поповнив ескадрилію одного бойового підрозділу.
Ми всі разом придбали дрон DJI Fantom 4 з двома додатковими акумуляторами і автозарядним.Ціна питання 31374гр(включно з ціною за пересилку і комісією за перевод грошей).Також за 750 гр придбано рюкзак для дрона(включно з пересилкою).
Зараз буде роздача подяк всім,хто допоміг придбати таку необхідну річ.Отже,дякую за добровільно надані кошти:
- по100 гривень-пані Анна,Проць Тетяна,Король Надя,Сіта Мар"яна,Коваль Слава
-по 200 гривень -Коростенський Олег,Піняк Ярослав,Степан Осадчук,Юрій Черевко,пані Краївська,Андрій,Maryana Sokhan,ще одна Мар"яна,Стрілець Ганна,Копоть Сергій
-по 300 гривень-Zoryana Tsvyk,Володимир Гаврон,Юра Станчук
-400 гривень-Галізєв Михайло
-по 500 гривень-Віра Корецька,Андрій Роман,Влодко Гой,Драгомирецький Ігор,Baluk Vasyl,Софія Улинець
-600 гривень-Yarema Jarema
-по 1000 гривень-Ірина Кухарська,Володя Левицький,Люба Осадець
-2000 гривень-Микола Мельник
-3000 гривень-Оленка
-100 злотих-Alina Grondzil
-20$-Александрів Володимир
-50$-Andriy Furtas
-70$-Maria Bogachevska
-100Є і 150гр-протоієрей Володимир Порваткін
-30Є залишилося з попередніх покупок
-800 гривень зібрали на День Валентина учні 1-ї школи Ходорова,керівник Жана Черевко(доречі,в неї сьогодні День нароження.Вітаю!)
-1008 гривень зібрано в Ходорові на параді вертепів і прощанні з колядою
-6670 гривень передала громада Грусятич.
Також окрема подяка Роману Тітику і знову ж Ірі Кухарській,які змобілізували багатьох людей для збору коштів.Nataly Voronkova і її"Волонтерській сотні",за те,що переконали продавця,що дрон дійсно буде використовуватися в АТО і тим зменшили ціну на нього.Марії Берлінській за консультації по коптерах,що не дало нам помилитися в виборі моделі.Daulet Beisembayev за сприяння в прошивці квадрокоптера.

Ось такий маленький дрон,а стільки рухів навколо нього.Але,головне,що ми спільно зробили цю справу