Ходорівська міська об"єднана територіальна громада

"О, Україно! О, рідна Ненько!"

Дата: 29.09.2017 10:05

Неймовірні та незабутні враження жителям Ходорівської об'єднаної територіальної громади подарувала НАЦІОНАЛЬНА ЗАСЛУЖЕНА КАПЕЛА БАНДУРИСТІВ УКРАЇНИ імені Г.І.МАЙБОРОДИ. Для всіх слухачів, які, відклавши свої буденні клопоти та турботи, завітали на концертну програму "О, Україно! О, рідна Ненько!" капела під орудою народного артиста України Юрія Курача виконала пісні визвольної боротьби України. Бажаємо керівнику та учасникам цього чудового колективу здоров'я, наснаги, творчих злетів, мирного неба, опіки Матері Божої та Господнього милосердя!!!