«Школярики» для наших школяриків

Протягом одного тижня до Ходорівської ОТГ прибули 2 шкільних автобуси. Обидва автобуси вітчизняної марки  «Атаман» (м.Черкаси). Вартість одного транспортного засобу становить 1 млн 680 тис гривень. Один з них придбаний за кошти субвенції, виділеної  на розвиток освіти громади, а другий – в рамках реалізації Програми розвитку освіти Львівської області на умовах співфінансування з місцевого бюджету, що становить 640 тис.грн.

Ключі від нових автобусів представникам громад вручали заступник Міністра освіти і науки України Павло Хобзей та голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Загалом на балансі відділу освіти, спорту та молоді виконавчого комітету Ходорівської міської ради перебуває 8 шкільних автобусів, з них – 5 передані з комунальної власності Жидачівської районної ради, а 3 придбані громадою