16 волонтерів із 5 різних країн в нашій громаді

Дата: 25.01.2018 10:12

Опорний  навчальний заклад Ходорівська ЗОШ І-ІІІ ст. №1 цього тижня  приймає  16 волонтерів із 5 різних країн (Китаю, Туреччини, Єгипту, Індонезії і Тунісу) у рамках проекту AIESEC. Разом із волонтерами присутні 5 представників  міжнародної молодіжної волонтерської організації.  Усі учасники - студенти вишів, які приїхали, щоб допомогти школярам подолати бар'єр у спілкуванні  англійською мовою та удосконалити уже набуті знання. Протягом двох днів відбулося  ряд заходів: презентаційна конференція про  діяльність міжнародної волонтерської організації, відеоподорож Ходоровом та презентація школи №1,  відеомандрівка  Єгиптом, Китаєм,  групові заняття, які поєднували захоплюючі ігри із мовною практикою,  заняття теквандо  та гра, яка незнає кордонів з баскетболістами Ходорівської спортивної школи. А на дозвіллі волонтери отримали «море» позитивних емоцій, бо вчилися їздити по снігу на підручних засобах.