Ходорівська міська об"єднана територіальна громада

Ходорівська ОТГ підписала меморандум з Держгеокадастром щодо отримання земель у власність

Дата: 13.02.2018 10:09

08 лютого 2018 року міський голова Олег Коцовський підписав меморандум з Головним управлінням Держгеокадастру у Львівській області щодо передачі земель сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаної територіальної громади. У меморандумі сторони в особі начальника Головного управління Держгеокадастру та міського голови, який виступає від імені об’єднаної територіальної громади, зафіксували взаємні зобов’язання та підходи до процесу, основні етапи такої передачі, їх послідовність та засади співпраці. Сторони зобов’язуються максимально сприяти одна одній на всіх етапах. Меморандум – це декларація про наміри, офіційно ж процедура передачі ділянок стартує після того, як рада ОТГ прийме на сесії рішення про звернення до Держгеокадастру щодо передачі земель, а Головне управління Держгеокадастру в області отримає відповідне клопотання. І такий процес в Ходорівській ОТГ, вже стартував, поскільки на сесії міської ради депутати прийняли відповідне рішення одноголосно.