Ходорівська дитяча школа мистецтв носитиме ім’я композитора, піаніста Богдана-Юрія Янівського

Дата: 13.02.2018 10:05

В період з 04 грудня 2017 року по 04 січня 2018 року тривало громадське обговорення щодо присвоєння комунальному початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладу «Ходорівська дитяча школа мистецтв» Ходорівської міської ради Львівської області імені Богдана-Юрія Янівського (композитора, піаніста, одного із фундаторів фестивалю «Золоті трембіти»). Його організатором виступила Ходорівська міська рада.

Всі небайдужі жителі Ходорівської об’єднаної територіальної громади, фізичні та юридичні особи, представники громадських об’єднань, політичних партій, громадських організацій, представники засобів масової інформації громади мали змогу висловити свою думку, внести пропозиції та зауваження щодо обговорюваного питання.

У межах громадського обговорення у місті Ходорові відбувся ряд заходів.

7 листопада 2017 року у приміщенні КПСМНЗ «Ходорівська дитяча школа мистецтв» відбулось засідання трудового колективу. Організатором засідання виступив директор школи Г.Й.Вавричин. На цьому заході, окрім представників трудового колективу, були присутні Заступник голови міської ради з гуманітарних питань Ольга Мельник, поетеса, підлітковий терапевт поліклінічного відділення КЗОЗ «Ходорівська міська лікарня» Ходорівської міської ради Львівської області Галина Охоцька, керівник відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради Христина Кісіль, голова батьківського комітету Наталія Кіжеватова. Всі одноголосно підтримали ініціативу про присвоєння школі імені Богдана-Юрія Янівського.

3 грудня 2017 року у концертному залі КЗ «Палац культури м. Ходорова» відбувся вечір пам’яті композитора, де також відбулось громадське обговорення щодо присвоєння школі імені Б.-Ю.Янівського. На цьому заході були присутні працівники школи мистецтв, народних домів та бібліотек Ходорівської ОТГ, представники місцевої влади, громадськості міста. Присутні одноголосно підтримали ідею щодо присвоєння комунальному початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладу «Ходорівська дитяча школа мистецтв» Ходорівської міської ради Львівської області імені Богдана- Юрія Янівського.

Остаточне рішення  прийнято 08 лютого 2018 року на черговій ХХІІ сесії Ходорівської міської ради. Депутати міської ради вирішили:

- присвоїти комунальному початковому спеціалізованому мистецькому навчальному закладу “Ходорівська дитяча школа мистецтв” Ходорівської міської ради Львівської області ім’я Б.-Ю. Янівського;

- змінити найменування комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу “Ходорівська дитяча школа мистецтв” Ходорівської міської ради Львівської області на комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад “Ходорівська дитяча школа мистецтв імені Б.-Ю. Янівського” Ходорівської міської ради Львівської області;

- затвердити Статут КОМУНАЛЬНОГО ПОЧАТКОВОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО МИСТЕЦЬКОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ “ХОДОРІВСЬКА ДИТЯЧА  ШКОЛА МИСТЕЦТВ ІМЕНІ Б.-Ю. ЯНІВСЬКОГО”  ХОДОРІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ у новій редакції.