ВЕЛИКА КОЛЯДА ХОДОРІВСЬКОГО КРАЮ

Дата: 05.02.2018 09:55

Недільний день (4 лютого) повернув нам не лише снігову красу зимової казки, а й дозволив усім жителям Ходорівської об'єднаної територіальної громади, які з'їхались та прийшли до Палацу культури, поринути у різдвяний вир коляд та віншувань Другого фестивалю коляди "ВЕЛИКА КОЛЯДА ХОДОРІВСЬКОГО КРАЮ".
   Із привітальними словами до глядачів звернулись: отець-декан Мар'ян Черепанич, отець Тарас Гриців, отець Микола Прунак та голова Ходорівської ОТГ Олег Коцовський. Різноманітні колядки лунали у виконанні колективів нашої громади: народна аматорська хорова капела «Мрія» Палацу культури м.Ходорів (кер.О.Гатала), народний аматорський вокальний ансамбль народної пісні «Любисток» Народного дому с. Новосільці Молодинчецького старостату (кер.І. Костишин), народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Діброва» Палацу культури м.Ходорів (кер.Б.Катола), народний аматорський фольклорний ансамбль «Юшківчанка» Народного дому с.Юшківці Дев’ятниківського старостату (кер.А.Медвідь), народний аматорський хор «Дністряни» Народного дому с.Піддністряни Піддністрянського старостату (кер.І.Максимців), народний аматорський дівочий вокальний ансамбль «Ромашка» Палацу культури м.Ходорів, тріо бандуристів Ходорівської дитячої школи мистетцв: Ю. Ратич, М. Ратич та В.Гвоздевич (кер.Н.Краївська), вокальний ансамбль Народного дому с.Вибранівка Вибранівського старостату (кер.Г.Сеньковська), хор Народного дому с.Отиневичі Отиневицького старостату (кер.М.Бардак, конц.А.Цихівський), вокальний ансамбль Народного дому с.Добрівляни Загірочківського старостату (кер.З.Панат), дует бандуристів Ходорівської дитячої школи мистецтв: Н.Краївська та О.Шпирко, вокальний ансамбль Народного дому с.Дев’ятники Дев’ятниківського старостату (кер.І.Лашкевич), вокальний ансамбль Народного дому с.Дуліби Отиневицького старостату (кер.Г.Орлик), хор Народного дому с.Загірочко Загірочківського старостату (кер.Я.Семигинівська), вокальний ансамбль с.Молодинче Молодинчецького старостату (кер.І.Труш, конц.Л.Левицька), тріо бандуристів "Намисто" Ходорівської дитячої школи мистецтв: І.Шемечко, О.Гатала та Н.Кухарська (кер.І.Шемечко), хор храму чудо-архангела Михаїла с.Бортники (дир.М.Камінська), хор храму св.безсрібників Косми і Дам’яна м.Ходорів (дир.Б.Катола), хор храму Покрови Пресвятої Богородиці с.Вовчатичі (регент Г.Буняк) та хор храму Володимира і Ольги м.Ходорів (дир.О.Мельник).
   На завершення фестивалю із словами подяки до учасників та всіх присутніх звернулась заступник голови Ходорівської міської ради з гуманітарних питань Ольга Мельник.
  Колективи та та їхні керівники нагороджені грамотами за участь відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходорівської міської ради та пам’ятними подарунками від голови громади.
Різдвяна нічка особлива: Христос родився на землі!
Хай буде свято це щасливим, хай сяє зіронька в імлі!
І лине променем сріблястим на щастя-долю у ваш дім,
надія, віра й все найкраще, хай будуть оберегом в нім!
ХРИСТОС СЯ РОЖДАЄ! СЛАВІМО ЙОГО!