Звіт про результати громадського обговорення

Дата: 25.04.2017 09:36

Результат пошуку зображень за запитом "громадські обговорення"

Звіт про результати громадського обговорення

з питання присвоєння імені  Золотаря комунальному навчальному закладу Ходорівської міської ради Львівської області

загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 с.Бортники

В період з 10 березня 2017 року по 10  квітня  2017  року тривало громадське обговорення щодо присвоєння комунальному навчальному закладу Ходорівської міської ради Львівської області загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 с.Бортники імені  Золотаря  (псевдо Дмитра Йосифовича  Слюзара – одного з найвідоміших діячів українського підпілля,  крайового провідника ОУН Львівського краю). Його організатором виступила Ходорівська міська рада.

Оголошення про проведення громадського обговорення було опубліковано у народному часописі «Ходорівщина» № 5 від 10 березня 2017 року. Всі небайдужі жителі Жидачівського району, фізичні та юридичні особи, представники громадських об’єднань, політичних партій, громадських організацій, представники засобів масової інформації району мали змогу висловити свою думку, внести пропозиції та зауваження щодо обговорюваного питання.
       У межах громадського обговорення та з нагоди відзначення 75-ї річниці з часу створення УПА на території села Бортники  відбулося ряд заходів.

Інформаційну довідку з обґрунтуванням пропозиції про присвоєння ЗОШ І-ІІІ ступенів с.Бортники імені Золотаря розміщено у газетах «Новий час», «Ходорівщина».

З 10 березня по 10 квітня 2017 року в  бібліотеці школи, музеї історії села Бортники були проведені  відкриті уроки історії, виховні години, загальношкільна лінійка,  присвячені діяльності Золотаря (псевдо Дмитра Слюзара),  крайового провідника ОУН Львівського краю,  та відзначення 75-річчя  створення УПА.

14 березня 2017 року у приміщенні  ЗОШ І-ІІІ ступенів села Бортники відбулось засідання трудового колективу. Організатором засідання виступив директор школи П.Є.Хоменко. На цьому заході окрім представників трудового колективу були присутні староста  Ольга  Гурдя, завідувач краєзнавчого музею в.с.Бортники  Степан Крегенбільд,  депутат  Ходорівської міської ради Тітик Іван, представники батьківського комітету. Всі одноголосно підтримали ініціативу про присвоєння школі  імені Золотаря.

29  березня  2017 року в бібліотеці-філії с.Ботрники відбулось засідання круглого столу «Вояки УПА – бійці АТО: історичні паралелі», де також відбулось  громадське обговорення щодо присвоєння школі імені Золотаря. На цьому заході  були присутні працівники бібліотек Ходорівської об’єднаної територіальної громади, представники місцевої влади, школи, громадськості села, громадських організацій району, депутат і працівники виконавчого апарату Ходорівської міської  ради. Присутні одноголосно підтримали ідею щодо присвоєння комунальному навчальному закладу Ходорівської міської ради Львівської області загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №4 с.Бортники імені  Золотаря.

Звіт про проведену роботу  оприлюднено на сайті  Ходорівської міської ради, але остаточне рішення буде прийняте на черговій сесії міської ради після завершення усіх необхідних заходів, передбачених законодавством України.

Староста Бортниківського                                                Ольга Гурдя

старостинськогоокругу

20.04.2017 р.