Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

Зустріч преосвященного Владики у с.Бориничі

Де ліс таємничо шепоче, де річка сріблиться, як скло,

Де жайвір у небі тріпоче, Бориничі славне село.  

 Пречудового березневого дня – 31 числа 2017 р. у с.Бориничі парафіяльна громада Бориницького храму Преображення Господнього та учнівський і педагогічний колектив ЗОШ І-ІІ ст. № 12 с.Бориничі сподобилася честі приймати у себе найвищого духовного наставника Стрийської Єпархії – Преосвященного Владику Тараса Сеньківа. Можливо, це і знакова подія , адже візитація Владики припала на час Великого посту, особливо відповідального для кожного християнина. Тільки пройшовши духовне чистилище цього посту можна пізнати торжество і радість Христового Воскресіння.

 Молитовно слідуючи за Ісусом Його Хресною дорогою,серцем і розумом відчуваючи тягар хреста людских гріхів , усвідомлюєш важливість підтримки.

 Візит преосвященного Владики для дорослих і дітей є значною духовною підтримкою та свідченням того , що Господь щиро любить кожну людину і піклується про неї. Це – як промінчик вічного світла світу, як ковток джерельної води у пустині.

 Бориничі – село воістину помічене Божою благодаттю. Хто не знає про Бориницьку капличку?!

Коли на душі неспокійно, чи ждуть непосильні труди,

В капличку прийди неодмінно живої напитись води.

 Достойний отець Григорій Балацький тісно співпрацює зі школою. У школі в нас є капличка. Отець часто приходить до школи. Разом з дітьми було підготовлено і проведено Хресну Дорогу.

 Громада с.Бориничі щиро надіється, що візитація преосвященного Владики ще більше згуртує навколо церкви парафіяльну громаду, укріпить віру і сонцем Хрисового Воскресіння явить Господню любов !

 Директор ЗОШ І-ІІ ст.№ 12 с.Бориничі О.Шевчук« повернутися до списку новин