З 19 березня розпочинається висування кандидатів на посаду старости Чорнострівського старостинського округу

Дата: 16.03.2018 09:27

Згідно Календарного плану основних організаційних заходів з підготовки та проведення позачергових виборів старост сіл, селищ ЦВК - з 19 березня  розпочинається висування кандидатів на посаду старости.

Нагадуємо, що рішенням сесії Ходорівської міської ради Львівської області від 08 лютого 2018 року №1573 призначено перші вибори  старости Чорноострівського старостинського округу, які відбудуться 22 квітня 2018 року.

Детальніше з календарним планом ЦВК ви можете ознайомитись натиснувши  на посилання!