Місячник довкілля в Ходорівській ОТГ

Дата: 14.04.2017 09:26

Вже стало доброю традицією щовесни проводити місячник «За чисте довкілля». У всіх населених пунктах краю відбуваються толоки, на яких громадськість спільними зусиллями прибирає двори, вулиці, парки, сквери після зими. Ходорівщина долучилася до всеукраїнської акції  «За чисте довкілля».

Рішенням виконкому Ходорівської міської ради від 24.03.2017 року №53 затверджені заходи з проведення місячника  озеленення, прибирання  та благоустрою.  Заходами передбачено:очистку вулиць, прибудинкових територій комунальної власності та  придорожніх смуг від сміття, самосівних дерев і кущів, впорядкування скверів, майданів та паркових зон міста, ліквідацію стихійних сміттєзвалища, зрізку аварійних дерев та посадку молодих, впорядкування могил воїнів УПА, другої світової війни та невідомих могил, ремонт доріг та побілку бордюр

Органи влади, підприємства,установи  та організації, студентська та учнівська молодь, мешканці  Ходорівщини з метою відновлення належної чистоти і порядку на території об’єднаної громади долучилися до проведення акції, ліквідували несанкціоновані сміттєзвалища, прибрали та привели в належний стан прибудинкові території, парки, сквери, кладовища, вулиці, дороги, тротуари, очистили від сміття прилеглі до житлових масивів території.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису     Працівники Ходорівської міської ради

Фото без описуФото без описуФото без опису Працівники КП ХУКГ та ДП "Водоканал"

с.Дев"ятники

ДС "Ставочок" с.Грусятичі