Круглий стіл із представниками Ходорівської ОТГ

Дата: 31.03.2017 09:20

За ініціативи громадської організації  "Центр " Жіночі перспективи" (голова Олена Кальбус) був проведений круглий стіл із представниками Ходорівської ОТГ. Ключова увага була зосереджена на ролі та участі ОТГ щодо попередження торгівлі людьми та проведення профілактичних заходів. Відбулося обговорення ситуації  щодо високого рівня трудової міграції, ризиків, які пов'язані із цим, а також визначення  особливо вразливих груп людей на території громади. В результаті обговорення учасники засідання вирішили розповсюдити серед мешканців громади інформаційні матеріали щодо протидії торгівлі людьми; розмістити у громадських місцях плакати для осіб, які постраждали від торгівлі людьми із контактними телефонами відповідальних служб, телефоном Національної гарячої лінії з питань протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів, а також контактними телефонами ГО "Центр" Жіночі перспективи"; в подальшому співпрацювати із ГО "Центр" Жіночі перспективи " у напрямку протидії торгівлі людьми, виявлення та ідентифікації осіб, які постраждали від торгівлі людьми та надання допомоги таким особам.