Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

ОЛІМПІЙСЬКЕ ЛЕЛЕЧЕНЯ

 

     У ЗОШ І – ІІ ст. №14 с. Вовчатичі  було проведено спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя». У змаганнях взяли участь 2 команди: «Переможці» та «Соколи» (учні 5 – 6 класів). Підтримати юних спортсменів прийшли учні та учителі школи.

     Під час  відкриття заходу  до учасників дійства звернувся учитель фізичної культури Мосій І.П., який зазначив, що заняття спортом – це не лише розвиток сили, витривалості, швидкості та гнучкості, а й виховання патріотизму, мужності, цілеспрямованості, впевненості в своїх силах, формування характеру, які є важливими цінностями олімпійського руху. Крім того, Ігор Петрович провів  вікторину «Кращий знавець Олімпійського руху». Потім розпочалася справжня боротьба витривалості, спритності, швидкості та командного духу. Програма складалася із 6-х етапів: складання картоплі, біг з перенесенням на ракетці тенісного м’ячика, біг парами, утримуючи м’яч, стрибки у довжину, ведення баскетбольного та футбольного м’ячів,  кидки м’яча у кільце.

      Команди показали високий рівень фізичної підготовки, прагнення до перемоги, дійсно проявили себе справжніми спортсменами, готовими до чесної боротьби за звання бути кращими олімпійськими лелеченятами.У напруженій боротьбі перемогу здобули учні 5 класу ( команда «Переможці»)« повернутися до списку новин