ВІдбувся Перший фестиваль духовної пісні "Хваліте Господа з небес" в Ходорівській ОТГ

Дата: 16.08.2017 08:55

Фото Відділ культури Ходорівської ОТГ.

В с.Вовчатичі в храмі Покрови Пресвятої Богородиці Ходорівського деканату  відбувся перший в нашій ОТГ фестиваль духовної пісні.

Відкрив дійство  парох храму Покрови Пресвятої Богородиці села Вовчатичі, отець Микола Прунак, який благав у Господа благословення у спільній молитві «Отче наш» і звернувся до присутніх із проханням  «возвеличити Бога, віддати Йому славу через молитву і пісню» та побажав усім великого духовного піднесення.

Зі словами щирих привітань та побажань до всіх присутніх звернувся голова Ходорівської об’єднаної територіальної громади Олег Коцовський

У святковому дійстві взяли участь 22 колективи це - хорові колективи, церковні хори, вокальні ансамблі, тріо та квартети, солісти, виступи  яких вітали і зустрічали щирими теплими і дружніми оплесками, а вони дарували присутнім незабутні хвилини духовної радості, тепла і любові. Глибоким духовним змістом були наповнені музичні твори, що зворушували серця глядачів і спонукали до роздумів над змістом людського життя, над суттю нашої християнської віри та незрадливою Божою любов’ю до кожного із нас.

Особливо зачарували усіх пісні та соло на бандурі найменших учасників фестивалю – талановитих дітей та молоді, серед яких є учні Ходорівської дитячої школи мистецтв та студентка Державного Дрогобицького музичного училища. .

Усі  колективи нагороджені  Подяками відділу культури виконавчого комітету Ходорівської міської ради  за участь у фестивалі та пам’ятними подарунками – книгами «150 думок митрополита Андрея Шептицького».

Особливі слова подяки адресувалися пароху храму Покрови Пресвятої Богородиці села Вовчатичі, отцю Миколі Прунаку за гостинність, мудрі та щирі поради

На завершення святкового дійства зі словами подяки  виступив староста Вербицького старостинського округу Юрій Добуш. Отець М. Прунак висловив слушну думку, що найбільшу подяку  потрібно скласти Богові за те, що дав мудрості зібратися усім разом.

Завершилося величне дійство традиційним «Многая літа» і церковним гімном «Боже великий, єдиний…» у супроводі церковного хору храму святих безсрібників Косми і Дем’яна міста Ходорова.

Цей фестиваль стане традиційним і проходитиме щороку на території старостинських округів Ходорівської об’єднаної територіальної громади.

Фото без описуФото Відділ культури Ходорівської ОТГ.Фото Відділ культури Ходорівської ОТГ.Фото Відділ культури Ходорівської ОТГ.Фото Відділ культури Ходорівської ОТГ.