Ходорівська об'єднана територіальна громада
Львівська область

Новий керівник "Ходорівської міської публічної бібліотеки"

6 квітня відбулось перше засідання конкурсної комісії щодо відбору кандидатів на заміщення вакантної посади директора Ходорівської міської публічної бібліотеки.

  До складу конкурсної комісії увійшли 9 членів: О.Мельник, Х.КісІпь, Н.Павловська, Ю.Сливка, С.Калинець, М.Носик, Л.Семчій, С.Ленишин, Л.Баторик. Головою комісії обрали за­ступника міського голови Ходо­рівської ОТГ з гуманітарних пи­тань О.Мельник. Н.Павловська участі у голосуванні не брала.

О.Мельник повідомила, що відповідно до наказу керівника відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини виконавчого комітету Ходо­рівської міської ради від 24.02.2017р. №8 було оголошено конкурс на посаду директора комунального закладу «Ходорівська міська публічна бібліо­тека» Ходорівської міської ради. За період з 25 лютого по 27 березня 2017 року на посаду директора бібліотеки подали документи два кандидати: В.П.Костирка, завідувач вико­ристання Жидачівської цен­тральної районної бібліотеки та І.Т.Уцик, завідувач філіалу Ходо­рівської міської бібліотеки для дорослих.

  Ознайомившись із документа­ми В.Костирки та І.Уцик, пре­тендентів на заміщення вакант­ної посади директора бібліотеки м.Ходорова, члени комісії вка­зали на їх відповідність квалі­фікаційним вимогам й одного­лосно допустили до участі у наступному заключному засідан­ні, яке відбулось 7 квітня 2017 року.

  Під час наступного засідання, 7 квітня члени комісії провели співбесіду із кандидатами на посаду директора Ходорівської міської публічної бібліотеки В.Костиркою та І.Уцик, ознайо­мились й обговорили презенто­вані ними програми розвитку бібліотечної установи.

  Члени комісії, відзначивши високий професійний рівень підготовленої програми, особисті ділові, моральні якості І.Уцик визнали її переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального закладу «Ходорівська міська публічна бібліотека» Ходорівської міської ради.« повернутися до списку новин